Velká cena Specialized Hansgrohe (původně Velká cena KOLA SVORADA Hansgrohe)

Termíny pro rok 2024:


Pondělí 10.6.2024

Čtvrtek 25.7.2024

Místo konání, start, registrace:

Brněnský automotodrom - Masarykův okruh - PADDOCK    www.automotodrombrno.cz 

 

Všechny termíny se jedou na stejném místě ve stejný čas. Registrace probíhá od 16:00 do 17:45. Vjezd do areálu okruhu bude umožněn až těsně před začátkem registrace, do té doby probíhají na okruhu jiné akce. Parkování je zajištěno přímo na místě.

Start závodu je 18:00 všech kategorii na 10 kol, 18:01 startují kategorie na 4 kola.

 

 

Mapa zázemí:

Silniční závody Velká cena KOLA SVORADA Hansgrohe

 

Startovné:

Registrace a platba je možná pouze předem na účet. Výše startovného pro všechny kategorie a délky závodu je 400 Kč (16 EUR).

Uzávěrka přihlášek na 1. závod je o půlnoci 5.6.2024., kdy platba musí dorazit na náš účet nejpozději do půlnoci 6.6.2024. Na 2. závod je uzavírka přihlášek o půlnoci 22.7.2024., kdy platba musí dorazit na náš účet nejpozději do půlnoci 23.6.2024. Neuhrazené přihlášky propadají. Platební údaje včetně variabilního symbolu a čísla účtu získáte při dokončení registrace. Bez řádně vyplněného variabilního symbolu nemůžeme spárovat Vaši platbu a hrozí tak propadnutí startovného!

 

Stejně jako minulý rok již nebude možné se přihlásit na místě.

 

V případě úplného zrušení závodu z důvodu vládních nařízení bude startovné všem přihlášeným účastníkům vráceno.

 

Startovné obsahuje:

 

1. Zapůjčení čipu na přesné měření času

2. Parkování přímo v areálu

3. Zázemí včetně sprch v areálu okruhu

4. Zajištění zdravotní péče

5. Startovní číslo

 

Případné dotazy, informace o platbách:

Jakub Maček

730 872 299 

jakub.macek@specialized.com 

 

Pořadatel:

Tomáš Hawerland - Svorada Sport občanské sdružení (spolek) ve spolupráci se Specialized Czech s.r.o.

Heršpická 7, Brno, 639 00

 

Zpracování výsledků:

Bude probíhat čipovou technologií firmy ChampionChip. Na jejich stránkách www.championchip.cz můžete najít výsledky závodu a to i v průběhu závodu.

 

Kategorie:

 

Kategorie

Název Ročník Počet kol
Absolutní pořadí včetně Elite* neomezeno 10
Muži Hobby (19-39let) 1984 - 04 10
Masters 40 (40-49let) 1983 - 74 10
Masters 50 (50let a více) 1973 - xx 10
Junioři (17-18let) 2005 - 06 10
Ženy (19let a více) / Juniorky (2005-2006) 10
Soutěž týmů neomezeno 10
Krátká - ženy/muži neomezeno 4
Zdravotníci** neomezeno 10

*Závodník vlastnící licenci ve věku 19 - 39 let je povinen se přihlásit do kategorie Elite, ostatní závodnící s licencí se přihlašují do standartních kategorií podle věku.

**Zaměstnanci zdravotnických zařízení.


Soutěž týmů:

Jedná se o soutěž tříčlenných týmů v závodě na 10 kol. Po obdržení startovních čísel vyplní tři účastníci závodu týmovou přihlášku, kterou odevzdají v kanceláři závodu. (st. číslo, jméno, podpis). Týmové přihlášky najdete u registrace a vyplňují se až v den závodu

Pořadí týmů se určí součtem všech tří časů.

 

Trať závodu:

Silniční okruh závodu je totožný s okruhem brněnského automotodromu.

Délka závodu pro všechny kategorie bude 1,5h - 2h a určí se přesně před startem podle momentální povětrnostní a světelné situace. Za normálních okolností se jede 10 kol.

1 okruh=5 403 metry

 

Vyhlášení výsledků:

15 minut po dojetí posledního závodníka

 

Předpis:

Prosíme závodníky, aby se před závodem rozjížděli mimo areál PADDOCKU.

Závod se koná podle pravidel ČSC a ustanovení tohoto rozpisu. 

Všichni účastníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí a jsou povinni uposlechnout pokynů pořadatelů a rozhodčích. Pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé nebo jimi způsobené. Pořadatel si vyhrazuje právo nutných technických změn oproti rozpisu závodu z důvodu nepředvídatelných okolností.

 

Mechanické vozy:

Doprovodné vozy jednotlivých týmů nejsou povoleny. Mechanické depo bude v prostoru startu a cíle.

 

Zdravotní zajištění:

Zajišťuje Automotodrom Brno a.s. přistavením automobilu rychlé zdravotnické služby v PADDOCKU.

 

Různé:

Závod je určen pro silniční kola. Ze závodu jsou vyloučena časovkářská kola, silniční kola s hrazdou (čas. nástavci), horská kola, tandemy, lehokola a kola s fixním pohonem (singlespeed kola). Silniční kola s kotoučovými brzdami jsou povolená.

Vrácení čipů bude ihned po dojezdu v prostoru paddocku. V případě nevrácení nebo ztráty čipu, po Vás bude požadován poplatek 3 000 Kč. Limit tratě je 300 závodníků, nad tento počet nemusí být závodníci změřeni čipovou technologií. Při závodě není možnost odložit si věci u pořadatele.

 

GDPR – ochrana osobních údajů:

Přihlášením na závody berete na vědomí, že pořadatel zpracovává vaše osobní údaje, které jste mu poskytli, a to výhradně pro potřeby přípravy, pořádání a vyhodnocení závodů. Vaše osobní údaje v  žádném případě nebudou předávány třetím stranám s výjimkou firmy Championchip, která zabezpečuje po technické stránce přihlašování, časomíru a kompletní výsledkový servis. Váš mailový nebo telefonní kontakt využije pořadatel výhradně k účelům, souvisejícím se závody, například k informování o dalším vypsaném závodu a podobně.
Přihlášením souhlasíte s tím, že vybrané osobní údaje (jméno a příjmení, oddíl nebo bydliště, pohlaví a rok narození) budou zveřejněny ve startovní listině, ve výsledkové listině a mohou být zveřejněny při vyhlašování výsledků v dané kategorii. Přihlášením do závodu také souhlasíte, že bude závod zaznamenán kamerou a fotoaparátem a pořízené video a fotografie budou prezentovány na sociálních sítích a stránkách závodu.
Bohužel není v našich silách Vás ze záběru vystřihnout.